Harjutamine hoiuga

Esimene ehk harjutamise päev on hea algus pisikesele kohanemiseks ja tutvumiseks oma uute õpetajate ja mängukaaslastega. 

Milline harjutamise päev välja näeb?

Hommikusöök on meil kell 9, seega võiks laps jõuda meile veerand kuni pool tundi varem, et natuke kohaneda ja siis juba teistega koos hommikusööki sööma hakata.

Kui vanem soovib, võib ta lapsega koos natuke mängida. Väga pikalt ei ole vajadust vanemal lapsega hoius olla. Kui vanem on läinud, saame meie ka lapsega paremini kontakti. Kindlasti ei poolda me seda, et vanem läheks ära nii, et ta ei ole lapsele selgitanud oma lahkumist ja jätnud lapsega head aega. Lapsele soovitame järgi tulla peale lõunasööki, et esimene päev ei läheks kohe väga pikaks.  

Kõiges lepime me lapsevanemaga siiski personaalselt kokku ja lähtume igast lapsest individuaalselt.

Mida kaasa panna? 

Kaasa panna vahetusriided, vajadusel mähkmed ja sisejalanõud. Kindlasti võiks lapsel kaasas olla mõni oma mänguasi, lutt, joogipudel või muu lapsele oluline asi.

Kas harjutamise päev on tasuline?

Harjutamise päev on tasuline ja selle kohta väljastab raamatupidamine arve. Tallinna linn kompenseerib ka harjutamise päeva tasu.

Mitu harjutamise päeva tuleks teha?

Harjutamise päevade arv sõltub vanema soovist ja lapse vajadustest. Mingit kindlat reeglit selles osas kindlasti ei ole. 

Sobiva päeva saame kokkuleppida e-maili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või kui tulete meie majaga tutvuma.